Currency rates

Calculate

as at 14.07.2020
M
$
1 AZN =0.5875 USD 0 (0%)

Currency rates

Rates may be stored in your browser’s cash. Please refresh the page for the latest data.
as at 14.07.2020
  Buy Sell
Currency CBA rate Cash operations Non-cash operations Internet Banking Cash operations Non-cash operations Internet Banking
USD 1.7000 1.6970 1.6780 1.6785 1.7020 1.7020 1.7015
EUR 1.9288 1.8806 1.8806 1.8812 1.9442 1.9423 1.9417
GBP 2.1346 2.0812 2.0812 2.0818 2.1602 2.1559 2.1553
RUB 0.0240 0.0204 0.0216 0.0216 0.0250 0.0250 0.0250
CHF 1.8051 1.6787 1.7148 1.7153 1.9315 1.8954 1.8949
JPY 0.0159 0.0148 0.0151 0.0151 0.0170 0.0167 0.0167
CAD 1.2487 1.1613 1.1863 1.1867 1.3361 1.3111 1.3107
AUD 1.1814 1.0987 1.1223 1.1227 1.2641 1.2405 1.2401
TRY 0.2477 0.2220 0.2316 0.2317 0.2650 0.2601 0.2600
AED 0.4628 0.4165 0.4397 0.4398 0.4952 0.4859 0.4858
SEK 0.1850 0.1720 0.1757 0.1758 0.1980 0.1943 0.1942
NOK 0.1798 0.1672 0.1708 0.1709 0.1924 0.1888 0.1887
DKK 0.2591 0.2410 - - 0.2772 - -
KZT 0.0041 - 0.0039 0.0039 - 0.0053 0.0053
GEL 0.5554 - - - - - -
CNY 0.2425 - 0.2267 0.2268 - 0.2546 0.2545
Contact us
Thank you

Form successfully send. We will contact you soon

Write to us

Call us

937

Bank online
Thank you

Form successfully send. We will contact you soon

Send us your resume

Thank you

Form successfully send. We will contact you soon

Order your confirmation letter

Thank you

Form successfully send. We will contact you soon

Renew your card online

Campaigns

Updated: 11.07.2020

Absheron branch
Baku, Yasamal district, Izmir str., 1033
(+994 12) 493 00 91
Director: Elchin Sharifov
elchin.sharifov@ibar.az
Opened in:: 30.04.1999
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Agdash branch
Agdash, H.Aliyev av., 190
(994 2023) 5-50-60 / 5-50-70
Director: Əzizov Pərviz Ramiz
Parviz.Azizov@ibar.az
Opened in:: 29.12.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Binagadi branch
Binagadi dictrict, Z.Bunyadov str., 3022, 5A
(+994 12) 493 00 91
Director: Jafar Asadov
Tural.Bagirov@ibar.az
Opened in:: 03.10.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Customer service department
67, Head Office of the Bank, Nizami street, Baku
4930091 / daxili 2543
Director: Jahangir Akhundov
jahangir.akhundov@ibar.az
Opened in:: 01.01.1992
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Ganja branch
Ganja, Heydər Əliyev prospekti 696
(+994 22) 256-26-53
Director: Qurbanov Hüseyn
Huseyn.Gurbanov@ibar.az
Opened in:: 23.02.1994
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Garadag branch
Baku, Neftçi Qurban Abbasov k-si 29
(+994 12) 493 00 91
Director: Namid Guliyev
Opened in:: 28.03.2000
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Gazakh branch
Gazakh, H.Aliyev av., 75
(+994 0279)5-02-75 / 5-12-75
Director: Rahib Veliyev
rahib.valiyev@ibar.az
Opened in:: 21.11.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Goychay branch
Goychay, H.Aliyev av., 38
(+994 2027) 4-05-78
Director: Farid Huseynov
Elnur.Mammadov@ibar.az
Opened in:: 25.07.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Guba branch
Guba, H.Aliyev av., 219A
(+994 2333) 5-29-53
Director: Məmmədov Asif Teymur oğlu
Rufat.Seidov@ibar.az
Opened in:: 11.10.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Imishli branch
Imishli, 20 Yanvar str., 17
(994 2124) 6-60-60
Director: Samir İsmayılov
Samir.Ismayilov@ibar.az
Opened in:: 25.07.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Jalilabad branch
Jalilabad, Azərbaycan k-si 103
(+994 2524) 5-52-09
Director: Natig Abasov
natiq.abasov@ibar.az
Opened in:: 25.08.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Khachmaz branch
Khachmaz, N.Nərimanov prospekti 50A
(+994 2332) 5 -33 -89
Director: Seidov Rufat Adil
Farid.Huseynov@ibar.az
Opened in:: 19.11.1999
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Khatai branch
Khatai district, Nobel av.,23 AMAY SC
(+994 12) 493 00 91
Director: Abdulmajid Aliyev
abdulmecid.aliyev@ibar.az
Opened in:: 04.02.1999
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Kurdamir branch
Kurdamir, H.Aliyev av., 14
(+994 2025) 5-04-59 / 5-04-89
Director: Bashirov Ramal Tahir
Ramal.Bashirov@ibar.az
Opened in:: 30.09.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Lenkaran branch
Lenkaran, Sh.Akhundov str., 16
(+994 2525)5- 43 - 97
Director: Rufat Aleskerov
rufat.alasgarov@ibar.az
Opened in:: 04.03.1994
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Masallı filialı
Masallı şəh, Heydər Əliyev prospekti 34
(+994 12) 493 00 91 (daxili 7400)
Director: Sapharov Fuad Jamaddin
Fuad.Safarov@ibar.az
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Merkezi branch
Sabail district,near the M. St. Sahil, H.Z.Tagiyev str., 3
(+994 12) 493 00 91
Director: Gurban Suleymanov
qurban.suleymanov@ibar.az
Opened in:: 06.02.2004
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Mingechevir branch
Mingechevir, Vagif str., 1
(994 147) 4-00-54
Director: Araz Mahyaddinov
Tural.Huseynli@ibar.az
Opened in:: 01.06.2006
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Nagliyyat branch
Baku, S.Rəhimov küç. 38
(+994 12) 493 00 91
Director: Emil Abasbayli
Emil.Abasbayli@ibar.az
Opened in:: 14.04.2003
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Nakhchivan branch
Nakhchivan, H.Aliyev av., 31
(+994 3654)4-76-55
Director: Nizami Əmiyev
Nizami.Amiyev@ibar.az
Opened in:: 14.12.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Narimanov branch
Baku, Narimanov district, near the M. St. Ganjlik ,Akademik H.Aliyev str., 94
(+994 12) 493 00 91
Director: Rovlan Hajiyev
rovlan.hajiyev@ibar.az
Opened in:: 23.02.1994
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Nasimi branch
Baku, 28 May str., 21A
(+994 12) 493 00 91
Director: Xayyam Haciyev
xayyam.haciyev@ibar.az
Opened in:: 19.12.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Nizami branch
Baku, M. Hadi k-si 2324
(+ 994 12) 370-50-30
Director: Natiq Nurəliyev
Natiq.Nuraliyev@ibar.az
Opened in:: 01.03.2001
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Saatli branch
Saatli, H.Aliyeva av.,178
(994 2128) 5-20-30
Director: Ilgar Ibrahimov
ilgar.ibrahimov@ibar.az
Opened in:: 30.09.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Sabail branch
Sabail district, 210 məhəllə Lev Tolstoy k-si 191
(+994 12) 493 00 91
Director: Bağırov Cavid
Cavid.Bagirov@ibar.az
Opened in:: 12.06.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Sabunchu branch
Baku, Bakikhanov dis.,S.Mehmandarov str., 26
(+994 12) 493 00 91
Director: Kamil Dilbazov
kamil.dilbazov@ibar.az
Opened in:: 25.07.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Sanaye branch
Baku, Babek av., 1145
(+994 12) 493 00 91
Director: Togrul Mammadov
togrul.mamedov@ibar.az
Opened in:: 30.09.1999
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Shabran branch
Shabran, H.Əliyev küçəsi 101
(+994 2335) 3- 26- 60
Director: Anar Yusifov
Anar.Yusifov@ibar.az
Opened in:: 30.09.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Shamakhi branch
Shamakhi, M.A.Rasulzade str.,85
(+994 2026) 5- 00- 63
Director: Aqil Əliyev
Rashad.Mammadli@ibar.az
Opened in:: 09.05.1994
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Shamkir branch
Shamkir, S.Vurgun str., 131
(+994 2230) 5 -35 -22
Director: Nurlan Jahangirov
nurlan.jahangirov@ibar.az
Opened in:: 13.06.2001
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Sheki branch
Sheki, H.Aliyev av., 61A
(+024) 244- 27 -58
Director: Elchin Salmanov
elchin.salmanov@ibar.az
Opened in:: 19.01.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Shirvan branch
Shirvan, M. Rəsulzadə k-si 19
(994 2121) 5 -15 -25
Director: Rashad Mammadli
Aqil.Aliyev@ibar.az
Opened in:: 07.02.2002
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Sumgait branch
Sumgait, S.Vurgun str., 112/14
(+994 18) 655 -39 -82
Director: Tural Bagirov
Anar.Salahov@ibar.az
Opened in:: 04.02.1997
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Surakhani branch
Surakhani district, Amirjan, I.Mammadov str., 3
(+994 12) 493 00 91
Director: Rashad Rasulov
Cafar.Asadov@ibar.az
Opened in:: 24.10.2002
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Yasamal branch
Yasamal district,near the M.St. Elmlar Academiyasi, Inshaatchilar av., 14, 533
(+994 12) 493 00 91
Director: Javid Valiyev
cavid.veliyev@ibar.az
Opened in:: 25.07.1995
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Yevlakh branch
Yevlakh, H.Aliyev av., 27
(+994 22 33) 6-34-21
Director: Anar Salahov
Araz.Mahyaddinov@ibar.az
Opened in:: 04.03.1994
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər
Zagatala branch
Zagatala, Faig Amirov str., 14
(+994 2422) 5-45-13
Director: Galib Tahirzade
galib.tahirzade@ibar.az
Opened in:: 30.09.1996
Fəaliyyət növü: Fiziki və hüquqi şəxslərə geniş spektr bank xidmətləri, o cümlədən depozit və kredit, hesablaşma-kassa və digər xidmətlər