Azərbaycan Beynəlxalq Bankı TamKart və Bankın bütün kart sahibləri üçün yeni kampaniyaya start verib. 12, 13, 14 fevral tarixlərində baş tutacaq kampaniya müddətində Bankla tərəfdaş 200-dən yuxarı alış-veriş mərkəzində Azərbaycan Beynəlxalq Bankının kartları ilə ödəniş zamanı müştərilərə yerində 70%-ə qədər endirim və eyni anda 10%-ə qədər əlavə kəşbək veriləcək. TamKartlılar isə məhsul və xidmətləri 24 aya qədər taksitlə əldə edə biləcəklər. Kampaniya və iştirakçı partnyorların siyahısı ilə buradan tanış ola bilərsiniz.
TamKart eyni zamanda həm debet, həm də kredit funksiyasını özündə birləşdirən dual kartdır. Onun müştərilər üçün əsas üstünlüyü ödənişlər zamanı onlara ən azı 2% kəşbək qazandırmasıdır. Ödənişlərini bu kartlarla aparan hər bir müştəri xərclədiyi vəsaitin müəyyən hissəsini ayın sonunda kart hesabına geri alır. Azərbaycan Beynəlxalq Bankının “QayğıCash” proqramı çərçivəsində Bankla tərəfdaş məkanlarda alış-veriş zamanı müəyyən faizlərdə kəşbək də müştərinin kart hesabına geri qayıdır.
TamKart getdikcə genişlənən böyük partnyor şəbəkəsinə malikdir. Bu şəbəkə müxtəlif ticarət və xidmət məkanlarını özündə birləşdirir.
Bu kartlarla nağdlaşdırma və SMS xəbərdarlıq xidmətindən istifadə üçün xidmət haqqı tələb olunmur. TamKart Platinum və Premium kartları ilə Chatbot Concierge, Fastline, Lounge Key, sığorta və digər bu kimi xidmətlərdən də faydalanmaq mümkündür. Məhsul haqqında daha ətraflı məlumatları buradan əldə etmək, kartı onlayn sifariş vermək olar.
Müasir dövlət bankı olan Azərbaycan Beynəlxalq Bankının universal və faydalı məhsul və xidmətləri ilə bağlı ətraflı məlumatı bankın filial və şöbələrindən, www.ibar.az internet səhifəsindən, 937 nömrəli Məlumat Mərkəzindən, həmçinin rəsmi “Facebook” səhifəsindən əldə etmək olar.

Международный Банк Азербайджана объявляет о начале новой кампании, направленной на пользователей TamKart и других карт Банка. Акция продлится 12, 13 и 14 февраля. При оплате покупок картами в более чем 200 объектах, являющихся партнерами Банка, клиенты получат скидку до 70% и дополнительный кэшбэк в размере до 10%. Плюс ко всему для пользователей TamKart открывается возможность оплаты товара в рассрочку до 24 месяцев. Кампания включает в себя и другие интересные предложения. Ознакомиться с полной информацией и списком партнеров Банка можно здесь.
TamKart - это двойная карта, объединяющая в себе функции как дебетовой, так и кредитной карты. Главное преимущество в том, что при платеже с помощью этих карт, клиент получает скидку не менее 2%. Совершая покупки в партнерских местах Банка в рамках программы Международного Банка Азербайджана «QayğıCash», на карточный счет клиента также возвращается определенный процент кэшбэка.
Сеть партнеров TamKart, включающая в себя различные торговые и сервисные объекты, постоянно расширяется.
Комиссия за услуги снятия наличных и SMS-оповещения не удерживается. TamKart Platinum и Premium позволяют также пользоваться такими услугами, как Chatbot Concierge, Fastline, Lounge Key, страхование и др. Получить более подробную информацию и заказать карту онлайн можно здесь.
Информацию об универсальных полезных продуктах и услугах Международного Банка Азербайджана, современного государственного банка можно найти на сайте www.ibar.az, позвонив в Информационный центр по короткому номеру 937, а также на официальной странице в Facebook.