Geri qayıtmaq

İdarə Heyətinin sədri

İdarə Heyətinin sədri

Abbas İbrahimov
İdarə Heyətinin sədri ibar@ibar.az 012 493 00 91

İdarə Heyəti

İdarə Heyəti

İlham Həbibullayev
İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, İdarə Heyətinin üzvü Ilham.Habibullayev@ibar.az 012 493 00 91
Elmir Həbibullayev
İdarə Heyəti sədrinin müavini, İdarə Heyətinin üzvü Elmir.Habibullayev@ibar.az 012 493 00 91
Aqşin Əmirov
İdarə Heyəti sədrinin müavini, İdarə Heyətinin üzvü, Baş risk inzibatçısı Akshin.Amirov@ibar.az 012 493 00 91
Nəbi Əliyev
İdarə Heyəti sədrinin müavini, İdarə Heyətinin üzvü, Baş maliyyə inzibatçısı Nabi.Aliyev@ibar.az 012 493 00 91
Vasif Əhmədov
İdarə Heyəti sədrinin müavini, İdarə Heyətinin üzvü Vasif.Ahmadov@ibar.az 012 493 00 91
Taleh Tahirli
İdarə Heyəti sədrinin müavini, İdarə Heyətinin üzvü, Baş transformasiya inzibatçısı Taleh.Tahirli@ibar.az 012 493 00 91

Baş direktorlar

Baş direktorlar

Fuad İslamov
Baş direktor Fuad.Islamov@ibar.az 012 493 00 91
Aynur Süleymanlı
Baş direktor Aynur.Suleymanli@ibar.az 012 493 00 91
Nərgizxanım Biləndərli
Baş direktor Nargizkhanim.Bilandarli@ibar.az 012 493 00 91
Nihat Şenyuva
Baş informasiya inzibatçısı Nihat.Senyuva@ibar.az 012 493 00 91